LABORATORIA

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi laboratoriami, zlokalizowanymi na terenie dwóch uznanych instytucji naukowych w Warszawie. Współpraca naukowa z Wydziałem Farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pozwala także na dostęp do szerokiego zakresu usług badawczych oferowanych przez uczelnię.

Nasze laboratoria:

  • laboratorium form suchych z częścią technologiczną, zlokalizowane na terenie Instytutu Przemysłu Organicznego (IPO) w Warszawie, posiada wyposażenie niezbędne do opracowywania technologii form stałych leków i suplementów diety (formy o natychmiastowych uwalnianiu, modyfikowanym uwalnianiu, kapsułki twarde, itp.). Efektem pracy laboratorium jest np. suplement diety Belid SR.
  • laboratorium analityczne, zlokalizowane przy Wydziale Farmacji, na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zajmuje się opracowywaniem metod analitycznych w pełnym zakresie oraz badaniami analitycznymi produktów w rozwoju.
  • laboratorium technologii form płynnych i półpłynnych, zlokalizowane przy Wydziale Farmacji, na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pracuje nad różnymi postaciami leków, suplementów diety i kosmetyków. Laboratorium przygotowane jest do opracowywania tak zaawansowanych technologii jak np. formulacje liposomowe. W tym laboratorium powstały dwa nasze produkty – Zoxiderm krem i Dovaskin B12.
labolatorium 3
labolatorium 2
labolatorium 1